Hakkımızda

 

Ankara Çiçek Siparişi Ver

Ankara çiçek siparişi için en güvenilir ve en pratik yol çiçek gönderme siteleri üzerinden sipariş vermektir. Bu sayede çiçeğinizin fotoğrafını görerek seçebilir, ödemesini online olarak yapabilir ve dilediğiniz tarih ile saat aralığı içerisinde siparişinizin teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

Ülkemizin başkenti olan Ankara, tarih boyunca birçok medeniyete de ev sahipliği yapmıştır. Milattan önce 2000’li yıllara dayanan Anadolu tarihinin dokusunu miras olarak taşıyan Ankara, bu dönemlerden kalma mağaraları ve çeşitli doğal güzelliklerinin yanı sıra parkları ve ruhu her daim genç kalan caddeleri ile ülkemizin güzide şehirlerinden biridir. İç Anadolu Bölgesi’nde yetişen bitki türlerinden bazıları sadece Ankara’da bulunur ve şehre renk katar. Şah Civanperçemi, Beypazarı Geveni, sevgi çiçeği veAnkara Çiğdemi Ankara`ya özgü yüzlerce çiçekten sadece bazılarıdır.

Ankara Çiçekçileri Frezya Çiçekçilikte!

Türkiye’nin en kalabalık 2. şehri Ankara’daki usta çiçekçiler, sevdiklerini mutlu etmek isteyenler için hazırlıyor. 5,5 milyonu geçkin nüfusu olan bu şehirde her gün  çiçekler ile gülümsetiliyor insanları ve interflora üyesi olan  Frezya Çiçekçilik 81 il 158 ülkeye  çiçek gönderimini  interflora aracılığı ile gerçekleştirebilmektedir.

Ankara kutuda çiçek siparişi, yenilebilir çiçek siparişi, çelenk siparişi ve daha birçok tasarım çiçek siparişi ile çiçek gönderiminin çok sık yapıldığı bir kent. Ankara çiçek siparişi Çankaya’dan Beypazarı’na, Sincan’dan Gölbaşı’na uzanıyor.

Tüm ürünlerimiz eğitimli interflora bayilerimiz tarafından aynı kalite standartlarında hazırlanıyor. Bu sayede Ankara Etimesgut`taki çiçekçi ile Keçiören çiçekçisinin hazırladığı ürünler aynı standart kaliteyi sağlayabiliyor. Yani, siparişiniz ister Ankara Yenimahalle çiçekçisi isterse Ankara`nın herhangi bir semtindeki çiçekçi tarafından hazırlanıyor olsun, aynı güzelliğe ve gösterişe sahip oluyor.

Ankara Frezya Çiçek ile Çiçek Gönder

Siz de hemen size en yakın çiçekçi olan frezyacicekcilik.com adresini ziyaret ederek siparişinizi verebilir, sevdiklerinizin doğum günü, yıldönümü, Anneler Günü, Babalar Günü, yeni iş tebriği, bebek tebriği gibi tüm özel günlerine mutluluk katabilirsiniz. Ankara çiçekçisi denildiği vakit ilk akla gelen frezya çiçekçilik olup 1983 yılından bu zamana ile çiçek siparişinizi yalnızca dakikalar içerisinde tamamlayabilirsiniz.

Türkiye`nin neresinde olursanız olun, websitemiz veya mobil uygulamamız ile ürün portföyümüzdeki yüzlerce çeşit çiçek aranjmanı arasından sevdiğiniz çiçeği seçerek siparişinizi oluşturabilirsiniz. Sipariş esnasında kart notunuzu da sistem üzerinden yazabilirsiniz. Çiçeğiniz kart notunuzla birlikte belirttiğiniz tarihte sahibine ulaşacaktır.

KızılayÇankayaEtimesgutYeni MahalleKeçiören gibi merkezi lokasyonların yanı sıra, PolatlıSincanKazanBeypazarıGölbaşı ve diğer ilçelerine de çiçek gönderebilirsiniz

Hakkımızda

 
 

Faliyetine 1983 yılında başlamış olup günümüze kadar insanlara mutluluk dağıtmayı ilke edinmiş bir firma olarak faliyetine devam etmektedir.Hizmet iletişim, tahminlerin ötesinde bir hızla gelişiyor; zaman ve uzaklık kavramları adeta yeniden tanımlanıyor. Bu değişim, duygusallıklarımızı, hayal gücümüzle birleştirerek daha farklı bir gerçekliğe kavuşturmamıza da fırsat veriyor. Uzakta olsalar bile, sevdiklerimize ulaşabilmek, sevinci ve acıyı paylaşmak, yaşama beklenmedik sürprizler katmak ve varlığımızı hissettirmek artık o kadar kolay ki...

"Bütün dünyaya çiçek!" sloganıyla çalışmalarını sürdüren ve tüm dünyada kabul gören "INTERFLORA",Üyesi Olan Firmamız kaliteli, güvenli, müşteri odaklı ve zamanla yarışan nitelikte bir hizmeti almanın adresidir.

frezyacicekcilik.com,olarak duygularınızı düşlerinizdeki çiçeğe dönüştürerek, en uzak mekanlardaki dostlarınıza bile iletmenize imkan veren uluslararası bir organizasyondur.

Yurtiçi ve Yurtdışı çiçek siparişlerinizi zamanında alıcısına teslim etmek, ürünün kalitesi ve siparişin zamanında alıcıya teslimi konusundaki titizliğimiz hizmetlerimizin vazgeçilmez ilkeleridir.

müşteri hizmetleri telefonumuzu arayarak , Dünyanın herhangi bir yerinden ülkemize veya ülkemizden dünyanın herhangi bir yerine bir çiçek göndermek istediğinizde, 24 saat hizmet sunan web sitemizden sipariş verebilirsiniz.

Zengin çeşitlerin yer aldığı özel olarak hazırlanan kataloglarımızı, üye kuruluşlarımızda veya web sitemizden inceleyebilir, öneriler ve özel bilgilerden yararlanabilirsiniz.

Bu farklı hizmeti sunmanın yanı sıra, çiçekçilik endüstrimizin gelişmesine de katkıda bulunan çiçekçiler arasındaki iletişimi sağlamak ve geliştirmek, Türk Çiçek Sanatının tüm dünyaya duyurulmasını sağlamak ve gelişmeleri paylaşmak gibi misyonları da yerine getirmektedir.

Çiçek duygudur, özen ister ve ulaşmakta sabırsızdır.

Bir gün, duygularınızı çiçeğe dönüştürmek isterseniz; frezyacicekcilik size en yakın yerde ve sizi en iyi hissederek, düşlediklerinizi gerçekleştirmeye hazır...

 

 

interflora Tarihçesi

 
 

1908 yılında Almanya`daki çiçekçilerin bir araya gelmesiyle FLEUROP teşkilatı kurulur. Bunu, 1910 yılında Amerika`da F.T.D. teşkilatı ve 1923 yılında ise İngiltere`de INTERFLORA teşkilatının kuruluşu izler. Daha sonraları Avrupa Birliği olarak FLEUROP-INTERFLORA adıyla Avrupa teşkilatı birleşir. 1946 Yılında F.T.D. Amerika teşkilatı kurulur ve bu da elinde çiçekle koşan adam olarak sembolize edilir ve günümüzde 156 ülkede 49.000 üyesi ile hizmet veren devasa bir organizasyona dönüşür. İNTERFLORA Dünya Teşkilatında ülkemizi temsil eden tek yasal kuruluş olan İNTERFLORA ÇİÇEKÇİLERİ DERNEĞİ, İçişleri Bakanlığı`nın 23.06.1976 gün ve 5788 sayılı onayı ile kurulmuştur.